مساحبه های مکانی و حسینی و نوری بعد بازی

 

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مستحق باخت نبودیم و نباید دنبال مقصر شکست باشیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ سوشا مکانی پس از شکست سه بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت: ما واقعا خوب بازی کردیم، کاری به نتیجه ندارم اما نباید دنبال مقصر باخت باشیم و بگوییم چه کسی مقصر این باخت است. بعد از گل اول می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و باید با زدن گل‌های بیشتر بازی را اداره می‌‌کردیم. یک گل پشتوانه خوبی برای پیروزی آن هم مقابل تیمی مانند تراکتورسازی نیست. می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم که این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس، تراکتورسازی را در اواخر بازی تشویق کردند، گفت:‌من در مورد این مسئله نظر خاصی ندارم.

مکانی در مورد اینکه تا دقیقه 70 پرسپولیس خوب بود اما بعداز آن گل به خودی شرایط تغییر کرد و چگونه گل اول را خورد،‌گفت: وقتی گل نمی‌زنیم همین می‌شود من برای حمایت از پشت دفاع خروج کردم اما توپ اتفاقی به سر بنگر خورد و کمانه کرد و گل شد. می‌توانستیم با زدن دو سه گل تراکتورسازی را شکست دهیم و تا دقیقه 70 تیم برتر بودیم. شایستگی برد را داشتیم، ما هنوز در شوک هستیم.

وی در مورد اینکه با نیلسون اختلاف دارد یا نه، گفت: در مورد این موضوع حرف نمی‌زنم.

مکانی در مورد اینکه سازمان لیگ گل به خودی را به نام او ثبت کرد،‌گفت: لطف کرده است

حسینی: این قانون فوتبال است که اگر گل نزنی، گل می‌خوری/ امروز بدشانسی آوردیم

 

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این قانون نانوشته فوتبال است که اگر در یک بازی گل نزنی، گل می‌خوری و متاسفانه این اتفاق برای ما رخ داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، میثم حسینی پس از شکست تیم پرسپولیس با نتیجه 3 بر یک مقابل تیم تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم امروز همان قانون نانوشته فوتبال که می‌گوید اگر گل نزنی گل می‌خوری برای ما رخ داد، متاسفانه ما خوب بازی کردیم و حتی 4، 5 موقعیت گل داشتیم که تبدیل به گل نشد.

وی در ادامه گفت: بازی ملوان در دقیقه 90 گل می‌خوریم، بازی مقابل با پدیده ضربه سر حسین ماهینی به تیرک می‌خورد و امروز هم موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد. اصلا موضوع باخت امروز ما ارتباطی به جوان بودن تیم ندارد، واقعا نمی‌دانم که چرا موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد.

ماهینی در ادامه خاطرنشان کرد: به نظرم ما بدشانسی آوردیم و نمی‌دانم که چرا این توپ‌های ما وارد دروازه نمی‌شود و اصلا ربطی به سرمربی ندارد.

بازیکن تیم پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد:‌ توپ‌های نصفه و نیمه استقلال نمی‌دانم که چطور گل می‌شود اما هیچکدام از گل‌های ما وارد دروازه نمی‌شود.

وی در ادامه گفت: نمی‌دانم هواداران چرا در آخر بازی شروع به تشویق کردن تیم تراکتورسازی کردند ما همه تلاش‌مان را کردیم اما بدشانسی آوردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تعویض‌های دایی اشکال داشت یا خیر، گفت: تعویض کردن بازیکن تصمیم سرمربی است و من فقط یک بازیکن هستم. نمی‌توانم در مورد تصمیم‌های سرمربی اظهارنظر کنم.

نوری: 3 امتیاز حیاتی از دست ما پرید/ هیچ مشکلی با دایی ندارم

 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مسابقه خوب کار کردیم و سه امتیاز حیاتی از دست‌مان پرید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد نوری پس از شکست 3 بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: بازی دست ما بود و تا دقیقه 70 موقعیت‌های زیادی داشتیم، متأسفانه توپ‌های ما وارد دروازه نشد و از دقیقه 70 به بعد روی سه ضد حمله گل خوردیم و سه امتیاز حیاتی پرید.

وی افزود: همه بچه‌های ما زحمت کشیدند اما فوتبال همین است.

نوری در مورد اینکه آیا از تعویض خود ناراحت بوده است؟ عنوان کرد: نه، ناراضی نبودم بلکه کمی ناراحت بودم و احساس می‌کردم شاید بتوانم گل بزنم، نظر آخر را در تیم علی دایی می‌دهد و هیچکس حق اعتراض ندارد، متأسفانه ما بدشانس بودیم و در کل فوتبال زیبایی را مشاهده کردیم.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که بعد از گل، نیلسون چه چیزی به او گفت و آیا از عملکرد سوشا مکانی انتقاد کرده است؟ خاطرنشان کرد: هیچکس در تیم حق اعتراض ندارد، در قرارداد ما نوشته نشده چه کسی روی نیمکت می‌نشیند و چه کسی بازیکن ثابت است. شاید نیلسون نکته فنی گفته اما آنقدر عصبانی بودم، الان هیچ چیز در خاطرم نیست.

نوری در ادامه تصریح کرد: ما خیلی زیبا بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. باید این نقطه ضعف ما برطرف شود.

وی در مورد اینکه یک موقعیت خوب را از دست داد، خاطرنشان کرد: این به خاطر شرایط چمن ورزشگاه بود، متأسفانه طوری چمن را می‌زنند که توپ این طرف و آن طرف می‌رود. حامد لک هم اعلام کرد تغییر مسیر توپ را دیدم، توپ به نوک پایم خورد و به بیرون رفت.

نوری در مورد فاصله زیاد پرسپولیس با جدول خاطرنشان کرد: این فاصله را کم می‌کنیم، مهم آخر فصل است، خیلی اوقات در ابتدا جایگاه خوبی نداشتیم اما سپس بالا آمدیم و در رتبه‌های سوم، چهارم قرار گرفتیم.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود علی دایی از روی لجبازی این بازیکن را تعویض کرده است، اظهار داشت: مشکلی با علی دایی ندارم، او مربی من است و فوتبالم را مدیونش هستم، تا آخر فصل هم اگر بیرون بمانم اعتراض نمی‌کنم و روی سکو هم بنشینم حرفی نمی‌زنم. هواداران تحمل کنند که این شرایط درست خواهد شد. شش ماه روی نیمکت بودم و این سومین بازی‌ای است که به صورت ثابت بازی می‌کنم و فکر می‌کنم در این سه بازی، این بهترین عملکردم است.

 

/ 0 نظر / 135 بازدید