اه اه اه دایی

 

سایت گل- علی کریمی در پایان بازی با شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران گفت: از دقیقه 42 اعتراض تماشاگران آغاز شد و علت این اتفاق را نمی‌دانم و بهتر است از تماشاگران بپرسید که به چه چیزی اعتراض داشتند. قطعاً اعتراض آنها بر روند بازی ما هم تاثیر منفی دارد. تمام بازیکنان زحمت کشیدند، اما نتیجه را واگذار کردیم. شرمنده هواداران شدیم و امیدوارم در بازی‌های آینده این نتیجه را جبران کنیم.

با این شرایط اوضاع در آینده بدتر می‌شود و هر بازی باید با استرس وارد زمین شویم و نمی‌دانم برای رفع این مشکل چه کار باید بکنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا دقیقه 42 شهرداری تحت فشار بود و ناگهان تماشاگران علیه تیم شعار دادند. از تماشاگران بپرسید که اگر جای ما بودند و از دقیقه 42 شعار می‌شنیدند چه احساسی پیدا می‌کردند؟ تا آن زمان بازیکنان شهرداری تنها یک موقعیت روی دروازه ما خلق کردند که آن‌هم تبدیل به گل نشد. کریمی درخصوص حرف‌های استیلی که گفته بود نحوه جدایی دایی از پرسپولیس موجب ایجاد این اتفاقات شده است افزود: این موضوع را قبول ندارم و بحث دایی نیست. همین تماشاگران در بازی سال گذشته پرسپولیس و صبا همین کارها را کردند، اما نمی‌دانم چرا دایی را در این شرایط حمایت می‌کنند و وی را مانند چماق بر سر ما می‌کوبند. در آرشیو اخبار نگاه کنید که همین تماشاگران پس دریافت 4 گل از تیم صبا دست به چه کارهایی زدند. در حال حاضر هم اگر ناراحت هستند به ما بد بگویند و نام فرد دیگری را مطرح نکنند. نظر باشگاه بوده که استیلی سرمربی شود و وی هم این بازیکنان را انتخاب کرده است. مدیریت حق دارد هر تصمیمی که می‌خواهد بگیرد. کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس همچنین گفت: نمی‌توانم بگویم که تا هفته چندم باید صبر کرد، چون اگر تا آن زمان هم این مشکلات وجود داشته باشد چه باید کرد؟ با این شرایط در آینده مشکل خواهیم داشت. اگر قرار باشد همیشه با استرس بازی کنیم و برای هر باری که نمی‌توانیم گلزنی کنیم شعار بشنویم قطعاً کاری نمی‌توانیم بکنیم. وی افزود: من هم مانند سایر بازیکنان بازی کردم. وقتی تیم می‌بازد همه بازنده هستند. پستم به‌گونه‌ای است که در سیستم 4-3-3 نقش هافبک دفاعی را دارم و وظیفه‌ام است که به دفاع هم کمک کنم. تماشاگران حق دارند ناراحت باشند و اعتراض کنند، اما با این شرایط اگر جای ما بودند انگیزه‌ای برای دفاع از حق پرسپولیس داشتند؟ کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من نمی‌گویم که ناراحت نباشند. تیم خودشان است و بسیار برای آن زحمت کشیده‌اند. حضور آنها بسیار با ارزش است، اما از آنها انتظار دارم تا ناراحتی خود را به گونه دیگری بیان کنند. اگر شما راه حلی پیدا کردند به من هم اطلاع بدهید. کریمی ادامه داد: ما بازیکنانی داریم که جلو بازی می‌کنند. من هم از پستی که بازی می‌کنم راضی‌ام و در تیم ملی هم در همین پست بازی می‌کنم، اما سلیقه‌ها متفاوت است. برخی‌ها می‌گویند اگر من جلو بازی کنم موفق‌تر هستم، اما باید اعلام کنم که در شرایط کنونی هم آزادی کافی را دارم و می‌توانم رو به جلو حرکت کنم. وی درمورد این اتفاق که در پایان بازی بازیکنان را به سمت تماشاگران برد و از آنها عذرخواهی کرد اظهار داشت: تا زمانی که کاپیتان پرسپولیس باشم پس از کسب هر نتیجه‌ای این کار را خواهم کرد، مگر اینکه بازیکن دیگری کاپیتان باشد. می‌دانم تاکنون این اتفاق تاکنون در فوتبال ایران نیفتاده است، اما باید جوابگوی محبت تماشاگران باشیم. آنها دلشان به حال پرسپولیس می‌سوزد و با برد این تیم شاد و با شکستش ناراحت می‌شوند. وی ادامه داد: آنهایی که سعی دارند در جریان بازی‌های پرسپولیس دایی تشویق شود و مثلا بنر بزرگی را روی سکوها می‌آورند، فقط می‌خواهند خودشان را برای دایی شیرین کنند. دایی سال‌ها از چهره‌های زحمت‌کش پرسپولیس بوده و در کسوت مربیگری دو مرتبه تیم را به مقام قهرمانی جام حذفی رسانده است. در دوران بازیکنی‌اش در ایران هم که در پرسپولیس بود، اما او الان بالا سر تیم خودش است. کسانی این جریان‌ها را هدایت می‌کنند متاسفانه از دوستان و نزدیکان دایی هستند. در بوشهر هم بنر آوردند!

/ 0 نظر / 3 بازدید