پرسپولیس 1 – تراکتورسازی3/پرسپولیس فوتبال بازی کرد تراکتور برد

 

 

تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در برابر تیم تراکتورسازی با نتیجه سه بر یک، بازی را به حریف واگذار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز از هفته هفتم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال (جام خلیج فارس) با نتیجه سه بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

سرخپوشان از آغاز بازی، فشار زیادی را روی دروازه میهمان تبریزی آوردند و دقایقی در نیمه زمین تیم تراکتور صاحب موقعیت شدند.

در ادامه، دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و گاهی نیم نگاهی به دروازه یکدیگر داشتند.

محمد نوری در دقیقه 33 در یک موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت که ضربه او از بالای دروازه میهمان به بیرون رفت.

در دقیقه 38 حسین ماهینی از سمت راست پرتاب اوت را روی دروازه تراکتورسازی فرستاد که با ضربه سر زیبای محسن بنگر دروازه تراکتورسازی باز شد.

بازی در پایان 45 دقیقه وقت اول و دو دقیقه وقت اضافه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس با سوت احمد صالحی به پایان رسید و دو تیم به رختکن رفتند.

پرسپولیس در نیمه دوم بدون تغییر وارد زمین شد و از ابتدای بازی، دو تیم هجومی ظاهر شدند و دو موقعیت گلزنی را از دست دادند.

در دقیقه 50 ضربه زیبای سر رضا حقیقی توسط دروازه‌بان تراکتورسازی مهار شد و توپ برگشتی بار دیگر از روی دروازه حریف گذشت.

در دقیقه 65 در یک صحنه که همه بازیکنان حریف گمان به آفساید داشتند، ضربه سر عالیشاه در محوطه جریمه در دستان لک دروازه‌بان تراکتور قرار گرفت. افشین اسماعیل‌زاده در دقیقه 76 به جای محمد نوری وارد زمین شد.

در دقیقه 69 روی اشتباه محسن بنگر، ضربه سر او به تیر افقی دروازه پرسپولیس برخورد کرد و پس از تماس با سوشا مکانی، توپ وارد دروازه شد و بازی به تساوی کشیده شد.

در دقیقه 70 حمیدرضا علی عسگری به جای امید عالیشاه به زمین رفت.

پرسپولیس در یک صحنه و حرکت از سمت راست موقعیت خوبی را برای گلزنی ایجاد کرد که در یک رفت و برگشت در دقیقه 81 ضربه زیر طاقی افشین اسماعیل‌زاده می‌توانست گل برتری سرخپوشان را به همراه داشته باشد.

سرخپوشان در ادامه، فشار زیادی را روی دروازه تراکتور آوردند و سراسیمه حمله شدند.

دقیفه 86 در یک غفلت، ادینهو گل برتری تراکتورسازی را به ثمر رساند.

دقیقه 92 تراکتور در یک ضد حمله توسط نریمان جهان، گل سوم تراکتور را به ثمر رساند.

در دقیقه 95 ضربه کاشته پشت محوطه جریمه تراکتور را حمید رضا علی عسگر زد که توپ او با اختلاف خیلی کم از روی دروازه عبور کرد.

 

احمد صالحی 5 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت و بازی پس از وقت قانونی و وقت‌های اضافه با نتیجه 3 بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

/ 0 نظر / 73 بازدید