رحیمی: مشکل‌مالی‌پرسپولیس تاهفته‌آینده حل می‌شود

علیرضا رحیمی صبح امروز میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود و یک بار دیگر در مورد آخرین شرایط مهرداد پولادی و انتقالش به باشگاه های قطری عنوان کرد: هر فوتبالیستی در هر جای دنیا و در هر کشوری می‌ تواند قرارداد ببندد اما برای رسمی کردن قراردادش به آی تی سی نیاز دارد. پولادی نیز برای دریافت آی تی سی حتما باید از فدراسیون ما درخواست کند و فدارسیون هم چاره ای ندارد جز اینکه از باشگاه پرسپولیس استعلام بگیرد. ما مدارک داریم که نشان می‌ دهد، مهرداد پولادی بازیکن پرسپولیس است و  نمی‌ تواند به غیر از تیم ما جای دیگری بازی کند، بنابراین هر قرارداد یا توافقی که امضا کرده باشداز درجه اعتبار ساقط است. من  چندباری با پولادی و مدیربرنامه اش صحب کردم. پولادی معتقد است که در سال های 91 و 92 با او بدرفتاری شده، من هم گفتم با صحبت همه چیز حل می‌ شود. به هر حال ما هنوز امیدواریم او برگردد و برای ما بازی کند.

 علیرضا رحیمی در حالی مدعی شده پولادی در  گفت‌وگو با او از حضور در پرسپولیس در سال های 92ـ91 ابراز نارضایتی کرده که این مقطع خاص مربوط به دوران مدیریت محمد رویانیان است و البته دوران حضور علی دایی در پرسپولیس، حال معلوم نیست که اشاره پولادی به این بدرفتاری ها به خاطر نوع برخورد رویانیان بوده یا علی دایی. با توجه به اینکه پولادی در این فصل اکثرا مصدوم بود و در ترکیب پرسپولیس جایی نداشت، همچنان این سوال در ذهن هواداران پرسپولیس وجود دارد که بالاخره پولادی از چه کسی دلخور است. محمد رویانیان یا علی دایی، اگرچه خیلی ها می‌ گویند پولادی از رویانیان شاکی است و با دایی مشکلی ندارد اما در حال حاضر که خبری از رویانیان نیست و فقط و فقط دایی در پرسپولیس تصمیم می‌ گیرند پس حالا چه دلیلی باعث عدم بازگشت این ملی‌پوش چپ پاست. آیا آنها که می‌ گویند پولادی به دنبال بهانه است حق دارند یا آنهایی که اعتقاد دارند آب او با علی دایی در یک جوی  نمی‌ رود. به هر حال هر چه هست علیرضا رحیمی امروز در مصاحبه اش با ورزش و مردم صراحتا اعلام کرد که پولادی از پرسپولیس دلخور است آن هم به خاطر رفتارهایی که در سال های 91 و 92 با او شده است.

 

این روزها یکی از مباحثی که در مورد پرسپولیس مطرح است و این شائبه وجود دارد این است که آیا بین باشگاه پرسپولیس و اسپانسر اختلاف وجود دارد؟ آیا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بخشی از بدهی های را پرداخت کرده و این مسئله حامی مالی سرخپوشان را ناراحت کرده است؟

به نقل از فارس، اگر بین باشگاه پرسپولیس و اسپانسری که خود وزارت معرفی کرده اختلافی هست چرا محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده گزارشی مبنی بر مشکلات در این زمینه به او نرسیده است؟

همه اینها شبهاتی است که وجود دارد اما علیرضا رحیمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد این مسئله اظهار داشت: طی جلساتی که در چند روز گذشته با برخی از مسئولان مربوطه داشته ام مسئله مالی باشگاه تا هفته آینده حل می شود.

وی از توضیح دادن بیشتر خودداری و تاکید کرد: من مسئول هستم تا مشکلات را حل کنم و دلیلی نیست که بخواهم به برخی شایعات پاسخ دهم.

رحیمی همچنین در مورد اینکه گفته می شود مهرداد پولادی با تیم الشحانیه قطر قرارداد بسته است گفت: صحبت در مورد پولادی کاملا تکراری است و من حرف تازه ای در مورد او ندارم و شما را به همان حرف های گذشت ام ارجاع می دهم.
/ 0 نظر / 99 بازدید